Імунітет. Омолодження

За законами Аюрведи, робота імунітету грунтується на тонкій енергії – оджас, яка впливає на ріст організму, його життєві функції. Виходить, дисбаланс або падіння імунітету, виникає внаслідок втрати балансу між фізичним, емоційним, ментальним і духовним тілом. Імуномодулятори Аюрведа здатні вплинути на ці процеси, «гармонізувати» роботу всього організму. Вони складаються з більш ніж 70 видів трав, ви зможете знайти препарат, який відповідає вимогам вашого організму. Вплив натуральних компонентів м’яке, але і ефективне. Крім того, не варто забувати, що крім прийому аюрведических препаратів, індійські мудреці рекомендували:
Зміцнювати організм за допомогою масажу.
Використовувати в щоденному раціоні аюрведические спеції.
Проводити очищення від шлаків і токсинів (ями).
Займатися гармонізацією тонкого тіла.
Дотримуватися режиму неспання і сну.
Як вибрати і купити необхідну продукцію?
Продукція відрізняється доступною вартістю. Завжди готові проконсультувати, прийти на допомогу новачкам, які бажають пізнати ази древніх аюрведичні знань, розкажемо про активні діючі речовини, можливості їх комбінування. Представлені на сайті препарати не тільки для зміцнення імунітету, але і інших систем організму.

Аюрведа для підняття імунітету – це ковток свіжого повітря. Ви зможете забути про енергетичну задуху мегаполісу, ваші захисні сили організму поступово зміцняться, тіло стане витривалим, а свідомість більш ясною.

Brahmi Himalaya

Chyavanprash Himalaya

Triphala Guggulu

Kapikachhu Himalaya

Shilajeet Shri Ganga

Yograj Guggulu

Ashvagandha Himalaya

Septilin Himalaya

Rumalaya Himalaya гель

Kanchnar Guggulu

Gokshuradi Guggul

Psora Ayulev

Amalaki Himalaya

Triphala Churna Dabur

Масло Stress Relief