Індивідуальна консультація

Як проходить індивідуальна консультація у аюрведичного лікаря.

Цей пост буде цікавий перш за все тим, хто хоче поправити своє здоров’я, чув про аюрведою або цікавиться нею, але ще не був на консультації у аюрведического лікаря.

Індивідуальна консультація у лікаря Дас Джаянта Кумара, а ми говоримо зараз саме про цю консультації, справа відповідальна і вимагає деякої підготовки. Перш за все це в інтересах самого пацієнта. Перед тим як прийти на прийом бажано підготувати і взяти з собою всі наявні медичні документи, по тій проблемі, яку хочете обговорити з лікарем. Це необхідно для того, щоб подивитися анамнез, тобто сукупність відомостей про розвиток хвороби, перенесені захворювання, умови життя і результати медичних обстежень.

Далі лікар проводить безпосередньо опитування і огляд, спираючись на аюрведичні і алопатичні методи діагностики, оскільки має подвійну освіту: сучасне медичне (кардіолог) і аюрведічнє.

При дослідженні пульсу доктор визначить вашу індивідуальну пракріті – Доша-констітуцію, яку ви отримали від народження і дисбаланс – Вікріті, то що є зараз в результаті захворювання, способу життя і т.д.

Далі він призначить лікування – панчакарменние процедури і препарати, в тому числі і аюрведичні.

Крім цього дасть індивідуальні рекомендації по режиму дня і харчування, а також призначить індивідуальні асани, якщо ви практикуєте йогу. Йога дуже важлива так як впливає на фізичну і ментальну структури людини і допомагає процесу одужання.

Всю отриману інформацію доктор занесе в спеціальну амбулаторну карту, з тим щоб вам простіше було в подальшому виконувати його призначення, а так само вона необхідна для подальшого анамнезу.

Записатися на аюрведичну консультацію можна по телефону 050 155 6424 або заповнити реєстраційну форму 

Графік прийому лікаря