ТОВ “АЛЛОАЮРМЕД”

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АЛЛОАЮРМЕД” (ТОВ “АЛЛОАЮРМЕД”)

LIMITED LIABILITY COMPANY “ALLOAYRMED”
(“ALLOAYRMED” LLC.)

ЄДРПОУ 43191229  Керівник – ДАС ДЖАЯНТА КУМАР.

Види діяльності:

Код КВЕД 78.30 Інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами; (діяльність із надання трудових ресурсів для підприємств (клієнтів). Підрозділи, надають роботодавцеві інформацію, яка стосується платіжних відомостей, виплати податкових нарахувань та інших фінансових питань, а також питань щодо трудових ресурсів, але вони несуть відповідальність за управління працівниками та контроль за ними.
Надання трудових ресурсів зазвичай виконується на довготривалій або постійній основі, а підрозділи, віднесені до цього класу, надають широкий спектр послуг щодо керування трудовими ресурсами і персоналом.)
Код КВЕД 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти (надання послуг (крім навчальних), які підтримують освітній процес або системи: консультування з питань освіти, консультування з питань вибору освітніх напрямів, діяльність з оцінювання тестів, діяльність із проведення тестів, організацію програм обміну студентами);
Код КВЕД 86.22 Спеціалізована медична практика; (медичне консультування та лікування у сфері спеціальної медицини лікарями-спеціалістами)
Код КВЕД 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я; (діяльність з охорони здоров’я людини, яка здійснюється не в лікарнях і не лікарями: діяльність медсестер,  фізіотерапевтів або іншого парамедичного персоналу у сфері оптиметрії, гідротерапії, лікувального масажу, трудотерапії, логопедії, хіроподії, гомеопатії, мануальної терапії, голковколювання тощо. Ці види діяльності можуть здійснюватися в клініках, які діють при фірмах, школах, будинках для осіб похилого віку та інших організаціях, що не є лікарнями, але мають власні консультаційні центри з місцями прийому пацієнтів.)
Код КВЕД 96.04 Діяльність із забезпечення фізичного комфорту; (діяльність турецьких лазень, саун і парових бань, соляріїв, салонів для зменшення ваги тіла та схуднення, масажних салонів тощо)
Код КВЕД 96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у. (астрологічну та спіритичну діяльність,  діяльність салонів татуювань і пірсингу, надання послуг чистильників взуття, носіїв, послуги з паркування автомобілів тощо, концесійну експлуатацію автоматів (фотоавтоматів, апаратів для зважування, устатковання для виміру кров’яного тиску, камер схову тощо)

Джерело: Реєстр юридичних осіб