Ujala Eye Tonic Vyas

Препарат ефективний при катаракті та глаукомі.

Пропонована Аюрведична дієта для того, щоб поліпшити зір: -вживати яблука і виноград, що допомагає в поліпшенні зору, моркву, які є корисними в природному лікуванні, і в комплексі з препаратом посилить Ваш зір, -огірковий сік може робити чудеса для зору, оскільки він заспокоює Пітта дошу, -додавання шпинату в дієту дуже необхідно. Це очищає кров, збільшує гемоглобін і покращує зір, -ріпа, свіже молоко, сир, масло ДХІ, томати чері, салат, капуста, соєві боби, свіжий зелений горох, апельсини – це хороше джерело вітаміну А, включайте їх в Вашу дієту, – мигдаль ідеальний для очей, він підсилює зір і заспокоює розумове напруження. Їжте його порошок 1-2 ч.л. в день, з теплим молоком або соком солодкого апельсина. Змішати кілька насінин кардамону з 1 столовою ложкою меду. Їжте цю суміш щодня. Є різні аюрведичні методи, щоб поліпшити зір. Якщо належна турбота про очі не є пріоритетною, це може закінчитися різними розладами очного апарату, таких як «ослаблення м’язів очей», катаракта, особливо з віком. Такі стани є головною причиною починання сліпоти в усьому світі. У аюрведі є опис дефективного зору або відхилень в нього – це називається ‘Drishti Dosha’. Так як зір контролюється Пітта дошею, то саме жовч і її якість впливає на стан цієї доши. В організмі людини одна з п’яти видів пітта (Alochaka Pitta) відповідальна за підтримання належного зору, і це функція у людини слабшає з віком. Алочака пітта знаходиться в тканинах ока – сітківці, кришталику, клітинах колірного зору, зоровому нерві.

Отже, розлад Алочака пітти може проявлятися як кон’юнктивіт, блефарит, глаукома з прогресуючим збільшенням очного тиску, поява плаваючих точок перед очима. При катаракті надлишок капхи накопичується в кришталику і створюється ситуація, при якій пітта обурює капху в кришталику. Надлишок теджас призводить до згорання оджаса в кришталику очей, а капха, накопичуючись в них, робить їх каламутними, непрозорими і непроникними для світла. Належна турбота про очі є однією з профілактичних заходів, які необхідні, особливо зрілій людині, починаючи з 36-38 років, і, природно, в більш зрілому віці. Ось деякі причини порушення зору:-тривалі запори і нервова слабкість, -простуда може також привести до дефектів зору, -нервова і м’язова напруги, -діабет, -куріння, споживання алкоголю, -Напої містять кофеїн також відповідальні за порушення зору. -І, звичайно, величезне навантаження при роботі за комп’ютером і мобільними пристроями.

Існує  дуже корисна панчакармічна процедура – Нетра Басті (Netra Basti). Ця процедура розріджує і виводить токсини з м’язів очей.

Також дуже корисно виконувати щоденні вправи для поліпшення зору. Це не займає багато часу, 10-15 хвилин. З цього приводу проводяться навчальні семінари, про які можна дізнатись зателефонувавши до нас.

UJALA EYE TONIC (100TAB) VYAS. Уджала – ТОНІК ДЛЯ ОЧЕЙ, 100 ТАБ. ВьясПри катаракті та глаукомі препарат застосовують…

Gepostet von Аюрведичні препарати am Sonntag, 29. Dezember 2019